sobota, 2 czerwca 2012

Kacperku!

Kochany synku! 
Piszę to do Ciebie gdy jeszcze śpisz i tak słodko wyglądasz! Dziś jest Twój pierwszy Dzień Dziecka! Takie Twoje święto. Do tej pory to ja miałam największą radochę z tego dnia bo byłam najmłodsza w rodzinie ale teraz kolej rzeczy się zmieniła. Bo choć dla swoich rodziców a Twoich dziadków zawsze będę dzieckiem i to w pewnej mierze też moje święto, to jednak teraz ja mam Ciebie! Ty jesteś moim dzieckiem, które kocham najmocniej na świecie, które każdego dnia rozbraja mnie swoim uśmiechem, o które każdego dnia się boję, czy wszystko robię tak by było Ci dobrze i czy faktycznie jest Ci dobrze i czy niczego Ci nie brakuje. Jesteś moim 8cudem świata, bez którego teraz już nie wyobrażam sobie życia. 
I w dniu Twojego święta chciałabym żeby ten dzień był wyjątkowy, taki jedyny w swoim rodzaju. Chociaż w tym roku może jeszcze nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego, że są jakieś święta, nie bardzo wiesz czemu czasem ktoś jest inny, wyjątkowy dla kogoś. To jednak mam nadzieję, że Twoja buźka dziś będzie się tylko śmiać i że będziesz na prawdę szczęśliwy (podobnie jak każdego innego dnia) i że w serduszku pozostanie jakiś choćby nie wielki ślad po tym pierwszym Dniu Dziecka.
Jeszcze nie dawno byłeś dopiero malutką istotką, bezbronną, kruchą, dziś jest z Ciebie już duży chłopczyk. W pewnym sensie samodzielny, roześmiany, wesoły. Dziś tak bardzo ciekawi Cię każda rzecz, każdy przedmiot. I w tym pierwszym Dniu Dziecka życzę Ci by ta ciekawość świata nigdy Cię nie opuszczała! Byś każdego dnia był szczęśliwy, radosny i by wszystko zawsze było tak jak sobie zapragniesz! 
Jesteś dla mnie i taty największym skarbem! Kochamy Cię najmocniej na świecie! I mamy nadzieję, że jesteś tu z nami szczęśliwy!

2 komentarze:

  1. pieknie to napisalas,
    w takim razie najserdeczniejsze zyczenia dla tych malych dzieci i tych duzych.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie napisane :) A dla Kacperka najlepszym prezentem jest Wasz miłość i opieka. Myślę, że jest przeszczęśliwy przy takich rodzicach!
    Wspaniałego dnia ;*

    OdpowiedzUsuń