poniedziałek, 21 maja 2012

O maturze z anglika i innych takich

Najważniejsze to, to, że ZDAŁAM! Udało się. I nie ważne że tylko na 47%, ja jestem zadowolona że mam to za sobą. Że pomimo wszystkiego co się przez ostatni rok działo dałam radę. Teraz tylko oby wyniki pisemnych były pozytywne i będę na prawdę mega szczęśliwa.
Nie powiem, że było łatwo, bo nie było. Wiem, że kilka osób odemnie z grupy nie zdało... Mi się jednak udało i radość mnie dziś nie opuszcza... :)
No prawie... Bo jest jedna sprawa o której chciałam z kimś pogadać, jednak musiałby być to ktoś kto naprawdę sprawę zna od podszewki a duuużo by tu opowiadać. Powiem tylko tyle, że chodzi o moją mamę. O jej wyjazdy do Niemiec konkretnie i o jej zachowanie, które nie powiem ale ostatnimi czasy bardzo mnie wkurza. No ale ja już chyba nic z tym nie zrobię, zresztą usłyszałam to nawet dzisiaj przez telefon... Szkoda.

9 komentarzy:

 1. Gratuluję:) jesteś godną naśladowania młodą kobietą.Nie myśl dzisiaj o przykrych rzeczach,może wszystko się ułoży? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje zdania!
  A co do mamy, chodzi o te ostatnie sprzeczki z tatą?

  OdpowiedzUsuń
 3. nooo! i co? juz wakacje? :)))) suuuuuper, ciesze i gratuluje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak w końcu wakacje :)
   chociaż w czerwcu jeszcze egzaminy zawodowe

   Usuń
 4. gratuluje! :) nie przejmuj się nikt nigdzie nie patrzy na wynik z ustnego angielskiego, sama miałam podobny wynik, o ile dobrze pamiętam :) :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :)
  A na Twoje 3 pytanie odpowiem w e-mailu ;p

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje! A zatem odpoczywaj, bo po tak intensywnych ostatnich miesiącach należy ci się błogi spokój i relaks :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje:) wazne ze zdane:) i tak na swiadectwo maturalne nikt pozniej nie patrzy.)

  OdpowiedzUsuń